<< zpět na přehled článků

Jak si nejlépe a nejrychleji vybrat chatu

Jak si nejlépe a nejrychleji vybrat chatu

V naší nabídce naleznete více jak tisíc chat a objektů. Nejrychlejší možnost, jak si zobrazit seznam chat vhodných právě pro vás, je využit hned na začátek možnost vyhledávání dle parametrů. Využijte tyto základní parametry a tím si vyfiltrujete ideální seznam. Pak už jen vybírejte očima a podle podrobného popisu u konkrétní chaty.

Podrobný popis objektů na našich stránkách je proto, aby vám co nejvíce usnadnil výběr chaty. Existují ale oblasti, které vás před samotnou rezervací zajímají nejvíce a často se nás na ně ptáte. Pojďme si je shrnout.

Co vás nejvíce zajímá, než se pro nějakou chatu rozhodnete

Kde se konkrétně chata nachází

U každého objektu je mapa, kde jsou uvedeny GPS souřadnice s odkazem na mapu. Ne vždy je z ní ale naprosto přesně poznat, zda je chata např. na konci či uprostřed vesnice, sto či více metrů od lesa apod., proto nám určitě zavolejte, pokud potřebujete místo upřesnit a popsat detailně.

Vybavenost

Popis vybavení je samozřejmě individuální a je uváděn v podrobnostech u každé chaty. Prohlédněte se také detailně fotografie, které vám jistě hodně napoví. Základní požadavky na vybavení si vybíráte již pomocí vyhledávání dle parametrů. Pokud by vám i tak ve vybavení něco chybělo, dejte nám vědět a my se majitele zeptáme, zda je to možné zajistit.

Ceny a poplatky

Ceny uváděné u objektů jsou ceny za ubytování. Je-li ale je u nich uvedeno, že zahrnují i cenu za energii, tak to tak je. Dle našich zkušeností se cena za energii pohybuje okolo 300 Kč / týden. Záleží samozřejmě na ročním období. Další poplatky jsou opět individuální. Nejčastější jsou za zvíře, poskytnutí povlečení, vratné kauce (1 000 až 2 000 Kč), poplatek obci, který se pohybuje se v rozmezí 2 až 20 Kč/os/den. Vše je v podrobném popisu na našich stránkách a dále i v podmínkách, které od nás obdržíte e-mailem.

Výlety do okolí

Oblíbené a tradiční výlety najdete na našich stránkách. Další vám jistě rád poradí po příjezdu i majitel nebo nám zavolejte.

Na co se ještě ptáte

  • Pitná voda – je již standardní záležitost. Pokud by tak náhodou nebylo, budete na to upozorněni.
  • Povlečení – můžete vzít samozřejmě vlastní, pokud chcete.
  • Třídění odpadu – není povinné.

Teď jsme vám popsali základní informace, abyste si vybrali tu správnou chatu. Teď už ji stačí jen zarezervovat a projít procesem objednávky. To si popíšeme v tomto článku.

Starší články na blogu