<< zpět na přehled článků

Majitel chaty půjčuje loďky? Paráda, tak to jedeme!

Majitel chaty půjčuje loďky? Paráda, tak to jedeme!

Zvolíte si místo, termín a další parametry, pak se vám zobrazí užší nabídka, ve které najdete vhodnou chatu, ale aby byl pobyt perfektní, říkáte si: „Chata je na krásném místě u vody. Bylo by super, kdyby majitel půjčoval i loďky. To je přesně to, co bychom si přáli.“ Přesně v těchto situacích se neomezujte ve svých přáních a určitě nám volejte. Je ale důležité, abyste s námi individuální požadavky a preference řešili včas.  

Sdělte nám své individuální požadavky

Existují nejen přání na další vybavení, ale také individuální požadavky, které není v našich silách podchytit do největších detailů. Může se jednat např. o strmé schodiště, které vadí méně pohyblivým lidem. Někteří rodiče zase vyžadují oplocení objektu apod. V těchto případech je opravdu nejlepší, abyste nás kontaktovali a zeptali se nás na podrobnosti.

Rádi vám po telefonu upřesníme detaily, ale také můžeme vaše požadavky u majitele zkusit zajistit, pokud je to možné. Nemusí se jednat jen o loďku, ale stal se nám případ, kdy majitel mimo sezónu neposkytoval wi-fi připojení. Pokud je to zrovna to jediné, co by vám na chatě chybělo, zavolejte nám a my vám dáme vědět, zda je možné internetové připojení nějak zajistit.

Včasnou komunikací vám splníme všechna možná přání či předejme případným komplikacím.   

Jsou tohle i vaše dotazy? Zavolejte nám  

  • Jaká zvířata kromě psa majitel povoluje? Záleží na plemenu psa? Záleží na počtu zvířat?
  • Jak je to s bezpečností? Je pozemek oplocený? Schody nevhodné pro děti? Existuje nějaký prostor na úschovnu kol?
  • Půjčuje majitel kola, pramice apod.?
  • Jak je objekt přizpůsoben pro hůře se pohybující lidi? Jsou tam strmé schody?
  • Co dopravní dostupnost? Dá se tam dobře zaparkovat? Vyzvedne si nás majitel, pokud je chata na špatně viditelném místě? Pomůže nám majitel s dopravou na chatu z vlaku či autobusu, pokud nemáme vlastní automobil?
  • Půjčuje majitel kola, loďku, pramici?