<< zpět na přehled článků

Nejlepší čas a způsob rezervace

Nejlepší čas a způsob rezervace

Chatu jste vybrali a teď už ji stačí jen zarezervovat a projít procesem objednávky. Rezervace je nezávazná. Až potvrzení termínu a objednávky je závazné. Všechny instrukce vám pošleme e-mailem. Pojďme se podívat na důležité termíny a pohodlnou možnost rezervace přes web. Objednávat můžete samozřejmě i telefonicky nebo e-mailem.

Ideální čas na rezervaci a délka vyřízení objednávky

Rezervaci může často zkomplikovat skutečnost, že jste velká skupina lidí, pro kterou by nebylo dostatek volných míst. Pak je nejlepší plánovat až půl roku dopředu. V lednu vybírat letní dovolenou a v říjnu zimní pobyty.  Pro menší skupiny lidí je ideální doba rezervace minimálně 4 týdny dopředu. Na vaši poptávku vždy odpovíme do dvou dnů. Do té doby máte čas na rozmyšlenou, pak vám pošleme závaznou rezervaci. Tu následně potvrdíte a my vám pošleme podrobné pokyny a podmínky. Vše si můžete v klidu přečíst a zeptat se nás na doplňující dotazy.

Chcete odjet do druhého dne? I to je možné

Pokud se rozhodnete jen na chatu třeba i druhý den a v daném termínu je na chatě volno, pak volejte. Vše se pokusíme zařídit. My u majitele ověříme dostupnost, vyřídíme s vámi formality a můžete jet.

Jak správně objednat přes formulář na webu

1. Zadáte počet nocí

Zde se dá kliknutím měnit počet nocí. Zejména mimo sezónu. V letní a zimní sezónně často vyžadují majitelé týdenní pobyty. 

2. Označíte délku pobytu v kalendáři

  • Rezervace pobytu na přelomu měsíce
    Součástí každého měsíce v kalendáři jsou i dny následujícího měsíce. To jsou ta šedě podbarvená políčka. Pokud chcete zarezervovat pobyt na přelomu měsíce, klikněte na první den a tím se vám zobrazí i další měsíc. Ukázku vidíte na obrázku níže. Vybraný termín je od 27.7. až 2.8.
  • Rezervovat si můžete i oranžová pole, je to jen předběžná rezervace
    Tak budete hned první v pořadí, pokud si osoba před vámi pobyt rozmyslí.
  • Datum lze zadat i ručně. To lze doplnit do polí hned pod kalendářem.

3. Klikněte na tlačítko „Pokračujte s rezervací“

Co vás ještě zajímá v souvislosti s objednávkou

  • Záloha za ubytování – 60 % z celkové ceny. Termín vám pošleme. Zbytek na místě doplatíte majiteli. U objektů označených *** nebo u nějakých výjimek hradíte celou částku nám. Upozorníme vás na to předem.
  • Způsob platby – je možné převodem, složenkou i fakturou přes zaměstnavatele.  
  • Klíče od chaty – standardně se předávají klíče v den nástupu mezi 14– 16 hod. a odevzdávají se poslední den pronájmu do 10 hodin. Lze se ale osobně dohodnout s majitelem i jinak.

Všeobecné obchodní podmínky najdete zde

Starší články na blogu